Ogłaszamy nominowanych w konkursie EDUinspirator

Aż 29 osób zostało nominowanych w tegorocznej edycji konkursu EDUinspirator. Zachęcamy do zapoznania się z ich krótkimi biogramami. Zwycięzców ogłosimy podczas listopadowej Gali Wręczenia Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

W tym roku nominacje przyznaliśmy w następujących kategoriach: Edukacja szkolna, Edukacja zawodowa, Szkolnictwo wyższe, Edukacja dorosłych, Edukacja pozaformalna młodzieży, Edukacja językowa ora Polsko-litewska przyjaźń. Sylwetki wybranych osób zostaną teraz ocenione przez konkursową Kapitułę, która dokona ostatecznego wyboru laureatów. Ich nazwiska zostaną zaprezentowane podczas Gali Wręczenia Nagród Edukacyjnych, która odbędzie się 24 listopada. W tegorocznej edycji konkursu, która odbywa się pod hasłem „Inspiruj, Edukuj, Motywuj!”, wpłynęło 110 zgłoszeń. Podobnie jak w roku ubiegłym przyszli EDUinspiratorzy najchętniej wybierali kategorię Edukacja szkolna. Najmniejsze zainteresowanie wśród uczestników konkursu wzbudziły kategorie: Przedsiębiorczość oraz Technologie informacyjno-komunikacyjne. W związku zadecydowaliśmy, że w tym roku we wskazanych wyżej kategoriach nie będziemy wyłaniać zwycięzców.

EDUinspirator to organizowany od 2014 r. konkurs Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Jego laureatami zostają osoby, które działają w obszarze edukacji, inspirują i motywują członków społeczności lokalnej, są kreatywne i zaangażowane, a także nie boją się wzywań. Udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy projektów edukacyjnych realizowanych w ramach programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. EDUinspirator towarzyszy organizowanemu od 2011 r. konkursowi EDUinspiracje.

Nominowani 2015

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Bez kategorii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s