European Language Label

ELL2

European Language Label (Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych) to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej. W Polsce przyznawany jest od 2001 roku za projekty wykorzystujące nowatorskie rozwiązania w dziedzinie nauczania i uczenia się języków. Certyfikat jest wyróżnieniem za innowacyjne techniki kształcenia i promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne.

Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach:

  1. Konkurs projektów instytucjonalnych – certyfikat otrzymuje instytucja zgłaszająca projekt za innowacyjne rozwiązania w dziedzinie nauczania języków obcych. Prace nad projektem prowadzi nauczyciel-koordynator.
  2. Konkurs indywidualnych projektów nauczycielskich – nagroda przyznawana jest nauczycielowi, który w ostatnim roku szkolnym przygotował i zrealizował ciekawe i nowatorskie zajęcia dla uczniów lub społeczności lokalnej a także posiada osiągnięcia w swojej pracy zawodowej.

22 września br. odbędzie się uroczyste wręczenie certyfikatów tegorocznej edycji konkursu European Language Label. Wydarzenie będzie miało także charakter oficjalnego otwarcia Europejskiego Dnia Języków (EDJ) w Warszawie.

A może w kolejnym roku twoja innowacja może się znaleźć wśród zwycięzców?

Warunki konkursu znajdziesz tutaj

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Bez kategorii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s